menu

معرفی برند سوکا الکتریک


 معرفی برند سوکا الکتریک
یکشنبه / ۱۱ تیر ۱۴۰۲

با گذشت بیش از سه دهه فعالیت و برندینگ مجموعهء سیم و کابل آمل، آغاز به کار شرکت سوکا الکتریک نویدی تازه بر تلاش های پیشین ما دمیده است.

معرفی برند سوکا الکتریک

با گذشت بیش از سه دهه فعالیت و برندینگ مجموعهء سیم و کابل آمل، آغاز به کار شرکت سوکا الکتریک نویدی تازه بر تلاش های پیشین ما دمیده است. با آگاهی از این مهم که تولید به تنهایی هرگز فرصتی برای رشد و بالندگی جمعی ایجاد نمی کند، ما به تجربه دریافته ایم که در کنار رونق تولید و ارائهء محصولات با کیفیت به مصرف کنندگان، تکیه بر دانش و تجربهء گروه متخصصین فعال برای ورود به عرصه های دانش بنیان از پایه های اصلی گسترش و توسعهء خدمات ما خواهد بود. به همین منظور، شرکت توسعه محوری بنا نهاده ایم که ورود و حضور مستمر در عرصه های دانش بنیان بر اساس نیاز سنجی بازار را از ضروریات اصلی خود میداند.

افزون بر آنچه ذکر شد، سنگ بنای سوکا الکتریک به عنوان یک شرکت کارآفرین، تنها بر اهداف تولیدی استوار نیست، بلکه یکی از پراهمیت ترین مقاصد ما خلق فرصتهای نوین در جذب و به کارگیری نیروی کار متخصص در زمینهء صنعت برق کشور است. افزایش سطح کیفی محصولات مصرفی بازار تحت نام برند ایرانی و معرفی محصولات با کیفیت ساخت ایران در بازارهای جهانی به شکلی گسترده، تنها به یاری فعالیت بی وقفه در بستر عرصه های دانش بنیان و با تکیه بر جذب هر چه بیشتر نیروی کار با تجربه و اشتغال زایی امکان پذیر خواهد بود.

با به کار گیری نوآوری و ابتکار در راستای توسعه و پیشرفت تولید، قصد داریم به عنوان مجموعه ای پیشتاز از معضل واردات محصولات مصرفی صنعت برق کشور عبور کنیم و سوکا الکتریک را به اوج قله های پیشرفت و افتخار در زمینهء صادرات برسانیم.

نوار چسب های حساس به فشار

نوار چسب حساس به فشار برای اهداف الکتریکی نوعی از نوارچسب است که یک یا هر دو طرف آن آغشته به چسب است و در دمای  اتاق به صورت دائمی چسبناک است . این نوار چسب ها فقط با فشار کم بر روی سطوح مختلف چسبانده میشوند و نیازی به فعال کننده هایی مانند آب , حلال یا حرارت ندارند.

نوارچسب ها عموما میتوانند از مواد پایه مختلف ساخته شوند. مواد پایه میتوانند از جنس کاغذ , لاستیک , ترمولاستیک و یا ترموست و... باشند.نوار چسب سوکا در کلیه فاکتور های کیفی و آزمون های مرتبط , مطابق با استاندارد IEC60454 اعم از :

  1. اندازه گیری ضخامت

  2. اندازه گیری عرض

  3. اندازه گیری طول

  4. خوردگی الکترولیتی

  5. استحکام کششی

  6. ازدیاد طول تا پارگی

  7. چسبندگی به فولاد

  8. استحکام الکتریکی

  9. قابلیت اشتغال

با بروزترین تجهیزات آزمایشگاهی مورد بررسی قرار میگیرد و پس از حصول اطمینان از کیفیت محصول در اختیار مشتریان گرامی قرار میگیرد.

چسب برق سوکا

نوار چسب های سوکا از انعطاف و کشش بسیار بالایی برخوردار است که همین امر باعث میشود تا برق کاران و مصرف کنندگان عزیز در مواقعی مانند بستن سر سیم دچار مشکل نشوند و به خوبی بتوانند از نوار چسب با کیفیت استفاده کنند. نوار چسب های سوکا اولین نوار چسب استاندارد ملی کشور است که توانسته کیفیت خود را در سطح رقابتی با محصولات وارداتی و خارجی نشان دهد و گذشتن از تست های مختلف کیفیتی باعث شده تا نوار چسب سوکا از باکیفیت ترین نوار چسب های تولید ملی باشد.

نوار چسب سوکا دارای ضخامتی 0.13 میلی متری . عرضی بین 17 تا 18 میلی متر است. یکی از نکات خوبی که چسب های سوکا دارند طول 10 یاردی آن است که از اکثر نوار چسب های بازار که 8 یارد هستند طول بیشتری دارد و مدت و مقدار بیشتری میتوانید از آن استفاده کنید. همچنین دمای قابل تحمل نوار چسب های معمولی سوکا تا 80 درجه سانتیگراد میباشد.

نوار چسب نسوز و ضد حریق سوکا

نوار چسب نسوز سوکا دارای ضخامتی 0.13 میلی متری . عرضی بین 17 تا 18 میلی متر است. یکی از نکات خوبی که چسب های سوکا دارند طول 10 یاردی آن است که از اکثر نوار چسب های بازار که 8 یارد هستند طول بیشتری دارد و مدت و مقدار بیشتری میتوانید از آن استفاده کنید. همچنین دمای قابل تحمل نوار چسب های معمولی سوکا تا 80 درجه سانتیگراد میباشد.

گروه محصولات سوکا الکتریک در آینده ای نه چندان دور به سبد کالایی کامل تری تبدیل میشود و محصولات با کیفیت بیشتری از سوکا الکتریک روانه بازار میشود. امید است تا با افزایش کیفیت محصولات برای مصرف کنندگان عزیز بتوانیم آرامش و آسودگی خاطر را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم. سوکا الکتریک در کنار شرکت تولیدی سیم و کابل آمل در حال فعالیت است و با توجه به افزایش رضایت مشتریان و مصرف کنندگان اتفاقات و رویدادهای بزرگتری از گروه صنعتی سوکا را در آینده ای نزدیک مشاهده خواهید کرد.

 

 


ارسال دیدگاه
0 دیدگاه